Listopad 2011

You were the one that got away..

13. listopadu 2011 v 22:17 | Annie |  Everyday bullsh*t

Ve dvě hodiny jsem vzala do ruky horkou žehličku a začala si pomalu přejíždět svoje hrozně zničený vlasy. Párkrát jsem přejela řasenkou a tužkou svoje oči, zapla si noťas a projela jsem všechny novinky na facebooku. Asi za půl hodiny mi přišla sms: "Čekám dole." Rychle jsem na sebe hodila bundu, dala si do kapsy mobil s klíčema a seběhla za tebou. Stál si tam se sluchátkama v uších, když jsem vyšla ze dveří, naběhl ti na tváři ten tvůj krásný úsměv. Musela jsem ti ten úsměv vrátit, bez toho by to nešlo. Přejel mi celým tělem ten krásný pocit, který prostě nejde popsat. Naklonil ses ke mě, já si stoupla na špičky a políbil si mě. Celej večer jsme mrzli někde na lavičce, ale hřála mě ta tvoje láska.

Konečně můžu říct, že jsem šťastná a že jsem našla někoho, s kým jsem ráda, s kým klidně budu mrznout na lavičce, ale prostě budu s ním! Všechno je teď tak stašně jiný, nic neřeším, teď mi nemůže náladu zkazit nic.

..Ani to, že máme přišla na to že jsem byla za školou. Miluju jak se snaží být drsná, ale stejně se nakonec zasměje a je v klidu. Miluju svoji maminku. Nikdy bych ji za nic nevyměnila!!!

Luv ya! :D

11. listopadu 2011 v 22:32 | Annie |  Everyday bullsh*t

V mým pokoji se nedá šlápnout na zem, všude se valí papíry, učebnice, oblečení, boty, posmkaný kapesníčky, a tak bych mohla pokračovat, klidně i do zítřka. Nevidím svůj vlastní koberec, což mi vlastně nemůže vadit, protože se mi ani trošku nelíbí. Je starej, flekatej a vybledlej.. Nemám si kam stoupnout na zem a pořád dokola poslouchám: "Ukliď si to tady už! Větší prase snad ani není! Měla by ses stydět.." No ale mě to tak strašně nezajímá tak už to pochop, mě se tady žije dobře. Je to nechutný, ale já jsem líná si něco uklízet..

So sorry.

3. listopadu 2011 v 21:54 | Annie |  Everyday bullsh*t
Za posledních pár dní jsem si uvědomila co chci. Půjdu si za tím, ať to stojí, co to stojí. Něco na spravená nálady..


I love him and this song. O víkendu napíšu něco delšího, omlouvám se, ale nemám vůbec čas.