Prosinec 2011

Bullshit!!

29. prosince 2011 v 23:45 | Annie |  Everyday bullsh*t

Dear 2011, fuck you!! :)

28. prosince 2011 v 2:03 | Annie |  Everyday bullsh*t
Když se tak zamyslím a vrátím se v čase, nebyl to až tak špatný rok. Vlastně to byl dobrý rok! Začalo to tím, že jsem se probouzela vedle nejkrásnější (tehdy nejkrásnějšího) kluka 1.1.2011. Pamatuju si ten večer jako by to bylo včera. Jsem za něj ráda!


Ho, ho, hóó! Merry Christmas!

23. prosince 2011 v 18:40 | Annie |  Everyday bullsh*t
Dnes jsem se trošku nechala unést Vánoční atmosférou, vstala jsem ve 12 a běžela jsem do kuchyně zjistit, co tak krásně voní. Maminka dělala ještě nějaký to cukroví, bylo mi to stejně jedno, protože já jím jen perníčky a linecký. Sedla jsem si do obýváku a zalila si cini minis mlíkem. Když jsem dojedla, tak jsem si řekla, že když je ten den před Vánocema, udělám ze sebe trošku člověka. Sedla jsem si v koupelně na zem a začala si žehlit vlasy, malovat řasy a přemýšlet, co asi zítra dostanu. Vlastně, já vůbec nevím co dostanu. Asi vlastně jen vím, že dostanu mikinu a dvě trička, který jsem si objednala asi před dvouma měsícema a máma mi je nechtěla dát.


Naučím vás, jak ztloustnout!

20. prosince 2011 v 0:06 | Annie |  Everyday bullsh*t
Pustila jsem si horkou vodu, nalila jsem do ní pěnu, sedla jsem si na vanu a čekala až bude plná a hladina nepůjde přes bublinky vidět. Zapla jsem si písničky na mobilu co nejvíc to šlo, shodila ze sebe oblečení a ponořila se do té vařící vody. Podle mě je horká vana plná pěny nejlepší místo na přemýšlení. A došla jsem k závěru, že jsem to zase všechno pěkně posrala. Nikdy nebudu ta zamilovaná holka, která by za svého miláčka dala ruku do ohně. Prostě nejsem holka na vztahy.
Zajela jsem hlavou pod vodu, namočila jsem si vlasy a dala si do ruky trošku šampónu. Ale vždyť já mám teď nejlepšího kluka na světě!!! Rozmazala jsem si řasenku po celým obličeji a přestala o tom přemýšlet. Vždyť to je hloupý téma, na který stejně nikdy nenajdu odpověď. Na prstech se mi začali oběvovat varhánky, pěny ubývalo a já si řekla, že je na čase vylézt. Omotala jsem si kolem sebe a kolem hlavy ručník a začala si odmalovávat tu řasenku.

Mohlo být tak kolem 7 večer a ty jsi mi napsal, jestli by jsi mohl na chvíli dojít. Nemohl! Nemám na tebe náladu, nemám na nic náladu! Proč neumím prostě říct NE? Když vím, že tě tak hrozně nechci vidět. Odepsala jsem ti, ty jsi u mě byl za půl hodinky, bylo to divný. Leželi jsme na posteli a byli prostě potichu. Tak strašně nenávidím ticho. Přála jsem si aby jsi něco řekl. Podíval ses na mě, políbil mě a řekl promiň. Řekl jsi toho hodně. A já jsem strašně ráda že tě mám!

Čtyři roky v Anglii - 5.díl

15. prosince 2011 v 22:52 | Annie |  Stories
Mám tak strašnou chuť něco napsat.. Tak proč ne pokračování toho příběhu o té dokonalé holce co se přestěhovala do Londýna.


I wanna screeeeam..

14. prosince 2011 v 14:23 | Annie |  Everyday bullsh*t

Bylo asi 6 hodin večer, byla tma, v uších mi hrály písničky a já vyšla ven. Udělala jsem krok do zaprášené ulice od dělníků a hned mě do obličeje praštily vločky sněhu. Na tváři se mi vykouzlil úsměv, rozešla jsem se a v pokrývce sněhu udělala pár stop mýma novýma nikema. Asi 5 minut jsem přešlapovala na zastávce, zuby mi o sebe bouchali jako o závod a od pusy se mi kouřilo, kdykoliv jsem vydechla. Konečně přijel autobus, nastoupila jsem a sedla si na nejbližší sedadlo co bylo volné. Po chvilce jsem se přestala třást.. "Ještě 5 zastávek, ne nechce se mi vystupovat." říkala jsem si, kdykoliv jsem slyšela ten otravný hlas co oznamuje na jaké jsme zastávce. Podívala jsem se na hodiny 18:13.. Vystoupila jsem a opět jsem se začala třást. Za chvilku ta zima ale přešla, viděla jsem tě tam a ty ses na mě krásně smál. Postavila jsem se na špičky a dala ti pusu. Chvíli jsme tam jen tak stáli a objímali se. Docela to pomáhalo, to musím uznat. Rozešli jsme se a po minutě jsme byli v teple obchoďáku.

Obešli jsme asi všechny obchody, co tam jsou, ty si koupil asi 6 dárků a já jako každý rok ani jeden. Nenávidím nakupování dárků! Nikdy nevím co mám komu koupit. Dobře no, za 10 dní jsou Vánoce a já samozřejmě, jako každý rok, nemám ani jeden dárek! No co... Půjdu je nakoupit po Vánocích do nějakých těch giga slev.