Únor 2012

20.2.

20. února 2012 v 15:22 | Annie |  Everyday bullsh*t
Nechápu proč si prostě nad tu školu nesednu a nenaučím se to. Včera jsem se měla naučit devět A4, na mě asi celkem dost, ale řekla jsem si, že se to naučím. Do 8 hodin jsem měla umět 3 stránky, do 9 další 3, a do desíti ty poslední 3. A jak to opět dopadlo? Umím jednu stránku a jsem akorát tak naštvaná na sebe, že nic neumím.


Celej víkend jsem strávila s miláčkem a fakt si teď nemůžu na nic stěžovat, až na tu školu no. Už by mohly ty letní prázdiny. I když vlastně ani pořádně nevím jestli je chci, protože budu dva a půl měsíce bez něj. A on se bude válet někde na Miami beach a já se první měsíc budu jen opalovat v tom špinavým rybníce a další měsíc budu sedět doma se sádrou na noze. Achjo.

Za necelej měsíc mám narozeniny, jediný co si přeju je pes. Nic jinýho už posledních pár let nechci. Zatím ho ale pořád nemám. Když jsem naštvaná tak se s ním nemůžu mazlit celej den. Jen se jít tak projít s ním a promyslet všechno. Doufám, že se mi to splní!

Cold as ice.

15. února 2012 v 21:12 | Annie |  Everyday bullsh*t

Šla jsem domů, sníh mi padal do mých najkových botasek a v ruce jsem držela ledovou colu. Měla jsem slzy v očích, protože nenádivím ten pocit, když odcházím od tebe a ty pomalu neřekneš ani ahoj. Přecházela jsem most a viděla jsem stopy od bot v té vrstvě sněhu. Usmála jsem se a sešla kopeček k řece. Pomalu jsem stoupla na led, uslyšela jsem jen malý prasknutí, tak jsem trošku zatlačila. Když led nepraskl, nervózně jsem na něj dala i druhou nohu a stoupla jsem celou váhou na led. Nic se nestalo, tak jsem pokračovala dál. Došla jsem asi doprostřed, klekla si a do ledu nakreslila hloupý srdce a napsala do něj malý "r".
Podívala jsem se na to a z očí mi spadla jedna slza. Kopla jsem do sněhu, který to srdce zakryl a rozešla jsem se. Šla jsem dál a dál a došla jsem až skoro k domu. Vylezla jsem zpátky kopec a podívala se na moje malé stopy ve sněhu.

Poprvé jsem v tomhle roce stoupla na led. Spravilo mi to náladu, byla tak hrozně zkurvená. A zase jen kvůli tobě!

Valentine..

14. února 2012 v 20:42 | Annie |  Everyday bullsh*t
Valentýn, jako každej jinej den. Možná rozdíl, že minulej rok jsem na Valentýna myslela pořád jen na toho jednoho, kterej byl už dávno někde jinde a na mě si ani nevzpomněl. Teď myslím už na někoho úplně jinýho a věřím tomu, že myslí i on na mě.


Ještě je možná změna v tom, že jsem nedostala "dárek" jen od mojí maminky. Ale když jsem přišla do školy tak můj hrozně dobrej kamarád, kterej už seděl poslušně v lavici, řekl mi.. "Šťastnýho Valentýna milánku!" a dal mi strašně dobrý lízatko ve tvaru srdíčka! Hrozně mě to potěšilo.
Když jsem pak odpoledne přišla domů, na stole už na mě čekali ty friska a nuttela! Děkuju maminko, tak já si jdu napustit hrozně horkou vanu s moc bublinkama a budu tam pít svoje friska.

Takže šťastnýho Valentýna vám všem!

Before I die 0.1

12. února 2012 v 18:23 | Annie |  Everyday bullsh*t
Rozhodla jsem si sem napsat nějaký ty sny, nebo věci který prostě MUSÍM udělat předtím než umřu. Je jich hodně. Je jen na mě jak se s tím vypořádám. Už jsem si jich pár splnila a při tom pocitu, že jsem pro to udělala maximum, je mi nádherně. Tady jich pár máte..

- jeden velkej sen, navštívit itálii. teď vím na 100% že se mi na jaře splní a dokonce dvakrát.

Nějakej ten víkend a operace..

11. února 2012 v 19:59 | Annie |  Everyday bullsh*t
Není prostě nic krásnějšího než strávit noc s láskou, slyšet od těch skvělých kamarádek, že spolu budeme do smrti a koupit si nový botasky (obrázek) a čepku.
A zase na druhou stranu není nic horšího než si dva dny po sobě dát 2 menu v mekáči a utratit za ně 200 a ještě k tomu 1700 za botasky s čepkou.


Můžu jednoznačně říct, že tenhle rok to byl zatím nejlepší víkend. Přijde mi, že už je zítra pondělí a když si uvědomím ten fakt že zítra je ještě neděle a že zase budu spát do jedné odpoledne, zvedá mi to tu náladu ještě víc.
Konečně jsem dočetla posledního Harryho, takže dneska se podívám na oba dva díly a začnu ho číst anglicky. Jak já miluju angličtinu!!! To nebyla ironie..
Včera jsem byla u doktora, tak mě v srpnu čeká operace s nožkou.. Prý to bude složitější než by to bylo normálně, protože mám tu kos posunutou asi o 10° než má být normálně. Achjo, pak 2-3 měsíce nebudu moct chodit. A za půl roku mě čeká druhá noha.

V šedé ale.. Růžová ke mě totiž moc nejde :D co říkáte?

Dead love - 2. díl

9. února 2012 v 16:51 | Annie |  Stories
Uvědomila jsem si, že jsi mi o svojí rodině nikdy nic nepsal. Teď jsem jen seděla vedle tvojí brečící mámy a poslouchala tebe, jak s ní tak nádherně mluvíš.


Dead love - 1. díl

7. února 2012 v 16:17 | Annie |  Stories
Konečně jsem se dočkala, dnes večer měl být ples, kde jsem se s tebou konečně měla setkat. Byl si můj internetový princ a psali jsme si každý den, už přes dva roky. Dnes to je přesně dva roky a 3 měsíce, kdy jsi mi poprvé napsal ahoj.
Vzala jsem si na sebe ty nejkrásnější šaty s botama. Ještě jsem se naposledy na sebe podívala do zrcadla a mohla jsem vyrazit, za svojí nejlepší kamarádkou, která tam měla být se mnou.Weekend

5. února 2012 v 16:59 | Annie |  Everyday bullsh*t
Není nic lepšího, než strávit prodlouženej víkend se svýma skvělýma kamarádkama u jedné z ní, jen tak sedět u krbu s rozpuštěnou čokoládou, namáčet si do ní jahody, banány a piškoty a pak když už dojde všechno jídlo tak si tu čokoládu na sebe napatlat.
Už by ta zima mohla skončit, fakt mě to nebaví, chodit ve dvou mikinách, čtyřech ponožkách a mít na sobě tu hnusnou zimní bundu. Dokonce jsem se překonala si i uklidit ten odpornej bordel v pokoji. Musím se snažit si to nějak tady udržet, zatím mi to vydrželo dva dny :D..sorry, ale u mě je to docela úspěch, ale možná je to tady protože jsem nebyla doma.


Teď si udělám to nejhorčejší kakajíčko, zahrabu se do peřin a budu se koukat na filmy až do večera. Ne vlastně, MUSÍM se učit. Nechce se mi, ale musím.. Mám nějaký to "předsevzetí" přece. Jak jste si užily ten prodlouženej víkend vy?