Květen 2012

I´m back..

20. května 2012 v 18:04 | Annie |  Everyday bullsh*t
Byl to jeden z těch dalších volných víkendů s ním. Celej týden jsem se na něj těšila, ještě v pátek jsem si říkala, jak to bude nejlepší víkend ze všech. Doufala jsem že to nebude jako pokaždý.. Hádka, usmíření a další den zase hádka.
A dopadlo to přesně takhle. Pátek: hádka a pak zase pohoda. Sobota: hádka a pak zase dobrý.
Ale v neděli když jsem se probudila a viděla jsem ho vedle mě, uvědomila jsem si že takhle to asi dál nejde. Musím se nad sebou zamyslet. Musím to svoje chování změnit, nemůžu být tak žárlivá a kvůli všemu se urážet. Musím být lepší holka. Ne jen kvůli němu.
Podívala jsem se do horoskopu a měli jsme spolu 100% dnes. Řekla jsem si že tak to prostě dneska má být. A taky že bylo. Do 12-ti jsme se jen váleli u mě v posteli a pak jsme se uráčili vstát a nasnídat se. Po snídani bylo naše oblíbený společný čištění zubů. Museli jsme spolu do obchodu a jak jsme se vrátili tak jsme se asi půl hodiny v kuse bili. Teď když se počítám, mám na sobě 7 modřin, 4 škrábance a 5 kousanců. Myslím, že on je na tom nějak podobně. Pak už jsme jen spolu leželi a říkali si jak nám dneska těch 100% vychází. A jak by jsme se nikdy za nic nevyměnili. Miluju ho!


Teď jsem dokoukala na hokej..Hoši děkujem! Podívám se na chemii a simpsonovi a pak fandit Slovensku, aby těm Rusákům nakopali prdele :))

A ještě bych se chtěla omluvit, že jsem nepsala ani tu nebyla. Nějak jsem neměla pod kontrolou školu, ani sebe, ani nic co bych pod kontrolou mít měla. A chápu jestli jste si mě smazali nebo něco :) A jestli ne, tak děkuju že jste na mě počkali