Everyday bullsh*t

I´m back..

20. května 2012 v 18:04 | Annie
Byl to jeden z těch dalších volných víkendů s ním. Celej týden jsem se na něj těšila, ještě v pátek jsem si říkala, jak to bude nejlepší víkend ze všech. Doufala jsem že to nebude jako pokaždý.. Hádka, usmíření a další den zase hádka.
A dopadlo to přesně takhle. Pátek: hádka a pak zase pohoda. Sobota: hádka a pak zase dobrý.
Ale v neděli když jsem se probudila a viděla jsem ho vedle mě, uvědomila jsem si že takhle to asi dál nejde. Musím se nad sebou zamyslet. Musím to svoje chování změnit, nemůžu být tak žárlivá a kvůli všemu se urážet. Musím být lepší holka. Ne jen kvůli němu.
Podívala jsem se do horoskopu a měli jsme spolu 100% dnes. Řekla jsem si že tak to prostě dneska má být. A taky že bylo. Do 12-ti jsme se jen váleli u mě v posteli a pak jsme se uráčili vstát a nasnídat se. Po snídani bylo naše oblíbený společný čištění zubů. Museli jsme spolu do obchodu a jak jsme se vrátili tak jsme se asi půl hodiny v kuse bili. Teď když se počítám, mám na sobě 7 modřin, 4 škrábance a 5 kousanců. Myslím, že on je na tom nějak podobně. Pak už jsme jen spolu leželi a říkali si jak nám dneska těch 100% vychází. A jak by jsme se nikdy za nic nevyměnili. Miluju ho!


Teď jsem dokoukala na hokej..Hoši děkujem! Podívám se na chemii a simpsonovi a pak fandit Slovensku, aby těm Rusákům nakopali prdele :))

A ještě bych se chtěla omluvit, že jsem nepsala ani tu nebyla. Nějak jsem neměla pod kontrolou školu, ani sebe, ani nic co bych pod kontrolou mít měla. A chápu jestli jste si mě smazali nebo něco :) A jestli ne, tak děkuju že jste na mě počkali

Teploooo

4. března 2012 v 18:09 | Annie
Konečně je teplo, hrozně se omlouvám, že jsem tady nebyla, ale měla jsem toho strašně moc do školy. Teď máme týden prázdniny, takže to můžu spravit. Doufám, že jste si mě nesmazaly.


Bože, já se tak těším, až bude 25° a já budu chodit jen v tílku. A každej den se budu rochnit někde u vody. Dneska jsme museli jet k babičce. Už asi vím, po kom jsem tak neschopná, co se týče vaření. Fuj! Doufám, že už tam nikdy nebudu muset jíst.
Ale byl to tak krásnej pocit, vyjít jen v triku a v tenké bundě a nebyla mi ani trošku zima.
A konečně si můžu na chvilku oddychnout od té školy, ten poslední týden to byla taky celkem fuška. Ale za týden to tady bude znovu. Achjo..
A jak si vy užíváte víkend? :)

20.2.

20. února 2012 v 15:22 | Annie
Nechápu proč si prostě nad tu školu nesednu a nenaučím se to. Včera jsem se měla naučit devět A4, na mě asi celkem dost, ale řekla jsem si, že se to naučím. Do 8 hodin jsem měla umět 3 stránky, do 9 další 3, a do desíti ty poslední 3. A jak to opět dopadlo? Umím jednu stránku a jsem akorát tak naštvaná na sebe, že nic neumím.


Celej víkend jsem strávila s miláčkem a fakt si teď nemůžu na nic stěžovat, až na tu školu no. Už by mohly ty letní prázdiny. I když vlastně ani pořádně nevím jestli je chci, protože budu dva a půl měsíce bez něj. A on se bude válet někde na Miami beach a já se první měsíc budu jen opalovat v tom špinavým rybníce a další měsíc budu sedět doma se sádrou na noze. Achjo.

Za necelej měsíc mám narozeniny, jediný co si přeju je pes. Nic jinýho už posledních pár let nechci. Zatím ho ale pořád nemám. Když jsem naštvaná tak se s ním nemůžu mazlit celej den. Jen se jít tak projít s ním a promyslet všechno. Doufám, že se mi to splní!

Cold as ice.

15. února 2012 v 21:12 | Annie

Šla jsem domů, sníh mi padal do mých najkových botasek a v ruce jsem držela ledovou colu. Měla jsem slzy v očích, protože nenádivím ten pocit, když odcházím od tebe a ty pomalu neřekneš ani ahoj. Přecházela jsem most a viděla jsem stopy od bot v té vrstvě sněhu. Usmála jsem se a sešla kopeček k řece. Pomalu jsem stoupla na led, uslyšela jsem jen malý prasknutí, tak jsem trošku zatlačila. Když led nepraskl, nervózně jsem na něj dala i druhou nohu a stoupla jsem celou váhou na led. Nic se nestalo, tak jsem pokračovala dál. Došla jsem asi doprostřed, klekla si a do ledu nakreslila hloupý srdce a napsala do něj malý "r".
Podívala jsem se na to a z očí mi spadla jedna slza. Kopla jsem do sněhu, který to srdce zakryl a rozešla jsem se. Šla jsem dál a dál a došla jsem až skoro k domu. Vylezla jsem zpátky kopec a podívala se na moje malé stopy ve sněhu.

Poprvé jsem v tomhle roce stoupla na led. Spravilo mi to náladu, byla tak hrozně zkurvená. A zase jen kvůli tobě!

Valentine..

14. února 2012 v 20:42 | Annie
Valentýn, jako každej jinej den. Možná rozdíl, že minulej rok jsem na Valentýna myslela pořád jen na toho jednoho, kterej byl už dávno někde jinde a na mě si ani nevzpomněl. Teď myslím už na někoho úplně jinýho a věřím tomu, že myslí i on na mě.


Ještě je možná změna v tom, že jsem nedostala "dárek" jen od mojí maminky. Ale když jsem přišla do školy tak můj hrozně dobrej kamarád, kterej už seděl poslušně v lavici, řekl mi.. "Šťastnýho Valentýna milánku!" a dal mi strašně dobrý lízatko ve tvaru srdíčka! Hrozně mě to potěšilo.
Když jsem pak odpoledne přišla domů, na stole už na mě čekali ty friska a nuttela! Děkuju maminko, tak já si jdu napustit hrozně horkou vanu s moc bublinkama a budu tam pít svoje friska.

Takže šťastnýho Valentýna vám všem!

Before I die 0.1

12. února 2012 v 18:23 | Annie
Rozhodla jsem si sem napsat nějaký ty sny, nebo věci který prostě MUSÍM udělat předtím než umřu. Je jich hodně. Je jen na mě jak se s tím vypořádám. Už jsem si jich pár splnila a při tom pocitu, že jsem pro to udělala maximum, je mi nádherně. Tady jich pár máte..

- jeden velkej sen, navštívit itálii. teď vím na 100% že se mi na jaře splní a dokonce dvakrát.

Nějakej ten víkend a operace..

11. února 2012 v 19:59 | Annie
Není prostě nic krásnějšího než strávit noc s láskou, slyšet od těch skvělých kamarádek, že spolu budeme do smrti a koupit si nový botasky (obrázek) a čepku.
A zase na druhou stranu není nic horšího než si dva dny po sobě dát 2 menu v mekáči a utratit za ně 200 a ještě k tomu 1700 za botasky s čepkou.


Můžu jednoznačně říct, že tenhle rok to byl zatím nejlepší víkend. Přijde mi, že už je zítra pondělí a když si uvědomím ten fakt že zítra je ještě neděle a že zase budu spát do jedné odpoledne, zvedá mi to tu náladu ještě víc.
Konečně jsem dočetla posledního Harryho, takže dneska se podívám na oba dva díly a začnu ho číst anglicky. Jak já miluju angličtinu!!! To nebyla ironie..
Včera jsem byla u doktora, tak mě v srpnu čeká operace s nožkou.. Prý to bude složitější než by to bylo normálně, protože mám tu kos posunutou asi o 10° než má být normálně. Achjo, pak 2-3 měsíce nebudu moct chodit. A za půl roku mě čeká druhá noha.

V šedé ale.. Růžová ke mě totiž moc nejde :D co říkáte?

Weekend

5. února 2012 v 16:59 | Annie
Není nic lepšího, než strávit prodlouženej víkend se svýma skvělýma kamarádkama u jedné z ní, jen tak sedět u krbu s rozpuštěnou čokoládou, namáčet si do ní jahody, banány a piškoty a pak když už dojde všechno jídlo tak si tu čokoládu na sebe napatlat.
Už by ta zima mohla skončit, fakt mě to nebaví, chodit ve dvou mikinách, čtyřech ponožkách a mít na sobě tu hnusnou zimní bundu. Dokonce jsem se překonala si i uklidit ten odpornej bordel v pokoji. Musím se snažit si to nějak tady udržet, zatím mi to vydrželo dva dny :D..sorry, ale u mě je to docela úspěch, ale možná je to tady protože jsem nebyla doma.


Teď si udělám to nejhorčejší kakajíčko, zahrabu se do peřin a budu se koukat na filmy až do večera. Ne vlastně, MUSÍM se učit. Nechce se mi, ale musím.. Mám nějaký to "předsevzetí" přece. Jak jste si užily ten prodlouženej víkend vy?

dreams

30. ledna 2012 v 17:44 | Annie
Jak skvělej je pocit, jít do posilovny.. Dát si pořádně do těla a zjistit, že za měsíc jsem zhubla 3 kila! Bože, mám z toho takovou radost. Budu v tom pokračovat, do léta chci mít nádhernou postavu. Nechci být anorektička, chci mít svaly, hodně svalů, líbí se mi nabušený holky. No mám asi co dělat.
Do léta chci stihnout mnohem víc věcí..

..tetování
..pierc do bříška
..nechat si píchnout další dírku v uchu
..koupit si prstýnek přes víc prstů
..jet do zahraničí
..pořídit si pejska

A pak pár dlouhodobých přání, co musím dodržovat, nebo je chci dodržovat

..učit se!
..víc číst a psát
..uklízet si pokoj
..omezit počítač
..přestat se tolik přecpávat
..posilovat!
..nemyslet na minulost!

Myslím, že asi mám co dělat, ale snažila jsem se to dodržovat a zatím mi to nevyšlo, takže od 31.1. začínáme od začátku a bez výmluv, prostě to tak bude! Jen si musím začít věřit.

Little dream..

26. ledna 2012 v 21:20 | Annie
Po čtvrťáku, vypadnu z téhle debilní země a konečně se odstěhuju do Anglie. Těším se, až se budu procházet do Londýně a nebudu se muset dívat na všechny ty hloupý lidi co jsou v Česku.
 
 

Reklama