Everyday bullsh*t

You were the one that got away..

13. listopadu 2011 v 22:17 | Annie

Ve dvě hodiny jsem vzala do ruky horkou žehličku a začala si pomalu přejíždět svoje hrozně zničený vlasy. Párkrát jsem přejela řasenkou a tužkou svoje oči, zapla si noťas a projela jsem všechny novinky na facebooku. Asi za půl hodiny mi přišla sms: "Čekám dole." Rychle jsem na sebe hodila bundu, dala si do kapsy mobil s klíčema a seběhla za tebou. Stál si tam se sluchátkama v uších, když jsem vyšla ze dveří, naběhl ti na tváři ten tvůj krásný úsměv. Musela jsem ti ten úsměv vrátit, bez toho by to nešlo. Přejel mi celým tělem ten krásný pocit, který prostě nejde popsat. Naklonil ses ke mě, já si stoupla na špičky a políbil si mě. Celej večer jsme mrzli někde na lavičce, ale hřála mě ta tvoje láska.

Konečně můžu říct, že jsem šťastná a že jsem našla někoho, s kým jsem ráda, s kým klidně budu mrznout na lavičce, ale prostě budu s ním! Všechno je teď tak stašně jiný, nic neřeším, teď mi nemůže náladu zkazit nic.

..Ani to, že máme přišla na to že jsem byla za školou. Miluju jak se snaží být drsná, ale stejně se nakonec zasměje a je v klidu. Miluju svoji maminku. Nikdy bych ji za nic nevyměnila!!!

Luv ya! :D

11. listopadu 2011 v 22:32 | Annie

V mým pokoji se nedá šlápnout na zem, všude se valí papíry, učebnice, oblečení, boty, posmkaný kapesníčky, a tak bych mohla pokračovat, klidně i do zítřka. Nevidím svůj vlastní koberec, což mi vlastně nemůže vadit, protože se mi ani trošku nelíbí. Je starej, flekatej a vybledlej.. Nemám si kam stoupnout na zem a pořád dokola poslouchám: "Ukliď si to tady už! Větší prase snad ani není! Měla by ses stydět.." No ale mě to tak strašně nezajímá tak už to pochop, mě se tady žije dobře. Je to nechutný, ale já jsem líná si něco uklízet..

So sorry.

3. listopadu 2011 v 21:54 | Annie
Za posledních pár dní jsem si uvědomila co chci. Půjdu si za tím, ať to stojí, co to stojí. Něco na spravená nálady..


I love him and this song. O víkendu napíšu něco delšího, omlouvám se, ale nemám vůbec čas.

Fuck LOVE!!!!

30. října 2011 v 19:10 | Annie
Kluci jsou jako autobus, když ti nějakej ujede, za chvíli přijede další.
..Co když je to ale poslední autobus, kterým se pozdě večer dostanu domů? Co když je to zrovna ten autobus, kterým potřebuji jet, abych byla někde včas?

Je mi špatně.

29. října 2011 v 13:27 | Annie
Bože, bože, bože! Nenávidím to slovo alkohol. Středa: housepárty, blití a padání do bazéna v -10°. Čtvrtek: sezení v -150° a doma poblitej koberec, na hlavě hrozná boule. Pátek: párty u kámošky ve vířivce, bez blití!!! :)))

Ano, je to nechutný. Tři dny v kuse pít, to se mi ještě asi nikdy nepodařilo a zase dlouho nepodaří, tak strašně mě bolí hlava a je mi zle. Asi před hodinkou jsem si napustila horkou vanu, plnou pěny, vzala si do ruky knížku a jen tak tam seděla, četla si a čekala až budu mít na prstech odporný varhánky, abych měla důvod z tama vylízt. Dnes mě čeká obrovskej úklid, a čištění toho poblitýho koberce. No na to se strašně těším.

Co vy jaký jste měli volno? Chci si ho prodloužit a né jít zase v pondělí do debilníí školy! :(

Nenávidím hloupé lidi!

6. října 2011 v 21:04 | Annie
Ne, ale vážně! Nenávidím lidi, kteří si myslí, že jsou něco víc než ostatní. Až budeš tak daleko, že tě bude znát celej svět, pak se povyšuj! Ne když jsi hloupá, ošklivá a debilní holka!

Dnes jsem nebyla ve škole, nechtělo se mi a šla jsem k zubařce, tak jsem si pěkně ustlala svoji měkkou postýlku a zalehla jsem na celý zbytek dne. Když jsem ve 3 hodiny vstala, vzala jsem si do ruky Harryho Pottera a začala si číst, už abych to měla dočtený a mohla se pustit do dalšího dílu! Až jsem se konečně rozhodla vyhrabat se z těch teplých a voňavých peřin, zjistila jsem že zítra píšeme z psychologie.. Vytiskla jsem si těch 10 papírů, co nemám šanci se naučit, a začla se do toho dívat. K čemu mi bude že budu umět vývojové směry osobnosti, jako je enviromentalistický, humanistický, behaviorismus, atd. Vždyť polovinu z toho ani neumím vyslovit! Tak jsem to asi po půl hodině vzdala a začala si psát tahák, skončil trochu větší než jsem předpokládala, tak přemýšlím kam ho schovat, protože jsem si za 3 roky, ještě nestihla pořídit pouzdro.

Teď jsem si zapla televizi a pořad "Bubo bubo", někdo mi vysvětlete ten název?! A ty slova co tam padají taky. Zítra asi hodím maroda, nemám náladu na nějaký test psychologie, první pomoci a klinické propedeutiky. Jen ať mě prosím máma nechá doma!!
 
 

Reklama